Fırsat Turlarımız
(May 06, 2014)
FIRSAT TURLARIMIZI VE PROMOSYON GEZİLERİMİZİ ACENTAMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. ATHENA TOUR 0212 296 93 47 / 48 www.athenatour.com    info@athenatour.com 
   |   

Makaleler


 

İSKEÇE KARNAVALI 

Geleneksel İskeçe Karnaval'nda Muhteşem Gösteriler Sizleri Bekliyor...
Selanik (2) - İskeçe

  

 

15 -18 Şubat 2018 ( 2 Gece - 3 Gün ) 

1.Gün :           İSTANBUL – SELANİK  ( 628 km )

Akşam saat 21.00 da Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 21.30 da Athena Tour ofis Önü,22.00 da Bakırköy İncirli Ömür Plaza önünden hareket. Tekirdağ’da-Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası YUNANİSTAN’A giriş. 


2.Gün  :           SELANİK

Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) KOMOTINI (Gümülcine) üzerinden XANTHI (İskeçe) kahvaltı molası sonrası SELANİK’E varış. ESKİ SELANİK GEZİSİ (Acropolis, Bizans surları, Eski Selanik, “Ana Poli”, Makedonia mimarisinin hakim olduğu Evler – Sokaklar, şehrin kuşbakışı seyri ) Panaromik SELANİK ŞEHİR TURU ( Makedonia & Trakya & Bakanlık Binası Döner Kule, HELEXPO İnternational Fuar alanı, 19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof Limanı, Beyaz Kule, Hamza Bey Camii, “B.İskender – E. Venezelos – P. Konstantin” Heykelleri, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios”  Meydanları, Ag. Dimitri Kilisesi gezileri ) SELANİK’te bulunan ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün EVİ’ni Ziyaret.  Otelimize hareket ve yerleşme. Serbest zaman ve konaklama.

3.Gün  :           SELANİK
Sabah Kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz Aristotoles Meydanı, Egnatia ve Tsmiski Caddelerinde alışveriş  yapabilirler ve serbest zamanımızın ardından otelimize dönüş ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimize Extra akşam yemekli YUNAN TAVERNASI (Yemek+ İçki + Greek Müzik & Sirtaki – Buzuki, Rebetiko)

 

4.Gün :           SELANİK – İSKEÇE KARNAVALI-İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası İskeçe’ye hareket Her yıl geleneksel olarak yüzlerce kişinin katılımları ile gerçekleştirilen Rio Karnavalı’nın benzeri muhteşem gösterileri ve geçitleri izleme imkanı Serbest zamanımızn ardından , KOMOTINI (Gümülcine) üzerinden, ALEXANDROUPOLI’ye  (Dedeağaç) varış. Burada vereceğimiz molanın ardından sınır kapısına hareket. Gümrük ve pasaport işlemlerimiz sonrası İstanbul’a hareket. 22:30 civarında İstanbul’a varış ve turun sona ermesi. 

 

1 Kişi : 165 Euro ( 750 TL )


TURA DAHİL OLAN HİZMETLER:
* Lux otobüsler ile gidiş-dönüş Ulaşım
* SELANİK’te 2 Gece CAPSIS OTEL'de Oda+Kahvaltı Konaklama
* Programda Yazılı olan tüm Çevre Gezileri
* Araç içi ikramlar
* Rehberlik Hizmetleri Dahildir.

TURA DAHİL OLMAYANLAR:
* Tüm öğle ve akşam yemekleri, Yolda otelde alınan extralar
* Vize Hizmet Bedeli 130 Euro

* Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası 15 €
* Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL hariçtir. 
 

NOT:
YEŞİL PASAPORTU OLAN MİSAFİRLERİMİZE VİZE YOKTUR. AB BİRLİĞİ OLAN ÜLKELERİN PASAPORTLARINA SAHİP OLANLARA VİZE YOKTUR.
LÜTFEN REZERVASYON ESNASINDA DOĞUM TARİHİ VE YERİ, PASAPORT NO. , TC KİMLİK NUMARANIZI TARAFIMIZA BELİRTİNİZ.
VİZE KONUSUNDA ATHENA TOUR İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.
KATILACAK OLAN MİSAFİRLERİMİZİN PASAPORT TEMDİT SÜRELERİNİN EN AZ 6 AY OLMASI GEREKMEKTİR.

 

top