Fırsat Turlarımız
(May 06, 2014)
FIRSAT TURLARIMIZI VE PROMOSYON GEZİLERİMİZİ ACENTAMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. ATHENA TOUR 0212 296 93 47 / 48 www.athenatour.com    info@athenatour.com 
   |    (Haz 22, 2011)
FIRSAT TURLARIMIZI VE PROMOSYON GEZİLERİMİZİ ACENTAMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. ATHENA TOUR 0212 296 93 47 / 48 www.athenatour.com    info@athenatour.com  
   |   

Makaleler


BOZCAADA TURU
14 - 16 Temmuz 2021 ( 2 Gece - 3 Gün )1. GÜN:
Sabah Saat 05:00 Kadıköy evlendirme Dairesi Önü, 05:30 Pangaltı Ofis Önü, 06:00 İncirli Ömür Plaza Önünden hareket. Tekirdağ yol güzergahı ile Gelibolu’dan feribot ile Çanakkale’ye geçiş. Kahvaltı molamızın ardından BOZCAADA’ ya gitmek üzere Geyikli’ ye hareket ediyoruz. Geyikli İskelesi’ nden Feribot ile Bozcaada’ ya geçiyoruz. Doğanın ve tarihin tüm güzelliğini almış Bozcaada; tertemiz denizi,olanca güzelliği ve derin maviliği ile baş döndürüyor. Otelimize hareket yerleşme sonrası akşam yemeği (Ekstra) için merkezde serbest zaman. Otele dönüş ve konaklama.

2.GÜN:
Sabah kahvaltı sonrası plaja hareket, tüm gün deniz, kum ve güneş. Akşam yemeği için merkezde serbest zaman (Ekstra). Otele dönüş ve konaklama.


3.GÜN:

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılış. Panaromik şehir turumuza başlıyoruz, Köprülü Mehmet Paşa Camii, yıllara meydan okuyan Bozcaada Kalesi ve sıra sıra Rum Evleri gezilerimiz sonrası hareket ile şarap mahzenleri ve imalathanesi ile kilise ziyaretinin ardından, İstanbul’a hareket. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turun sona ermesi.


1 Kişi : 1.590 TL ( İki Kişilik Odada Kişi Başı )
 


TURA DAHİL OLAN HİZMETLER:
2 Gece BOZCAADA'da Otelde Oda Kahvaltı konaklama
Otelde 2 Sabah Kahvaltısı
Gelibolu - Çanakkale - Gelibolu Feribot Ücreti
Geyikli - Bozcaada - Geyikli Feribot Ücreti
Gidiş-Dönüş Ulaşım
Bozcaada Çevre Turu
Seyahat Sağlık Sigortası
Prof. Rehberlik Hizmetleri

TURA DAHİL OLMAYANLAR:
Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Otelde alınan extralar

ÖNEMLİ NOTLAR:
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

top