Fırsat Turlarımız
(May 06, 2014)
FIRSAT TURLARIMIZI VE PROMOSYON GEZİLERİMİZİ ACENTAMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. ATHENA TOUR 0212 296 93 47 / 48 www.athenatour.com    info@athenatour.com 
   |   

Makaleler


İZMİR & ALAÇATI
Ot Festivali
6 - 8 Nisan 2018 ( 1 Gece - 2 Gün )
 

 

 


1.GÜN:
 
Akşam saat 21:30’da İncirli  22:00’de Pangaltı Ofis – 22:30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket .

2.GÜN
Sabah saatlerinde Çeşme'ye varış. Çeşme Kalesi Gezisi ve Kervansarayda vereceğimiz fotoğraf molaları sonrası  Alaçatı’ya hareket. Ege'nin en güzel bölgelerinden biri olan Çeşmenin İncisi Alaçatı'ya varış. Dar sokakları, Osmanlı ve Rum mimarisi ile birleşen arnavut kaldırımları ile ünlü Alaçatı'ya hayran kalacaksınız. Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği koordinasyonunda, Çeşme Belediyesi’nce bu yıl 8.si düzenlenecek olan Alaçatı Ot Festival alanına geçiş. Birbirinden farklı birçok çeşitli otların toplanılarak yapıldığı lezettli yemeklerin ve birçok ürünün sergilendiği bu festivalde çeşitli yarışmalar da yapılıyor. Alaçatıya özgü otlar, muhteşem lezzetler ve eğlence. Üreticilerin standlarını gezip görerek keyifli vakit geçireceğiz. Alaçatı'da vereceğimiz alış veriş molası ve serbest zamanın ardından İzmir'e hareket. Otelimize varış, yerleşme akşam yemeği ve konaklama.

3.GÜN
Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası İzmir çevre turu. İzmir Konak Meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör gezisini yapıyoruz ve sonrasında, vereceğimiz serbest zaman sonrasında, İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam geç saatlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.


* * * *
1 Kişi : .......... TL ( İki Kişilik Odada Kişi Başı )


TURA DAHİL OLAN HİZMETLER:
1 Gece İzmir'de Otelde  Yarım Pansiyon konaklama (Sabah-Akşam Yemek  şeklinde )
Lüx Otobüsler ile Gidiş-Dönüş Ulaşım
Programda yazılı olan tüm çevre gezileri
Prof. Rehberlik Hizmetleri
Otobüs içi İkramlar 

TURA DAHİL OLMAYANLAR:
Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Otelde alınan extralar
Tüm Öğle yemekleri Hariçtir.

ÖNEMLİ NOTLAR:
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

top