Fırsat Turlarımız
(May 06, 2014)
FIRSAT TURLARIMIZI VE PROMOSYON GEZİLERİMİZİ ACENTAMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. ATHENA TOUR 0212 296 93 47 / 48 www.athenatour.com    info@athenatour.com 
   |    (Haz 22, 2011)
FIRSAT TURLARIMIZI VE PROMOSYON GEZİLERİMİZİ ACENTAMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. ATHENA TOUR 0212 296 93 47 / 48 www.athenatour.com    info@athenatour.com  
   |   

Makaleler


ALTINOLUK & KÜÇÜKKUYU & AKÇAY & KAZDAĞLARI
24 - 26 Ağustos 2021 ( 2 Gece - 3 Gün )

 

1.GÜN : İSTANBUL- KAZDAĞLARI – KÜÇÜKKUYU – ZEUS ALTARI  - ALTINOLUK
Sabah 05:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 05:30 Pangaltı Athena Tour Ofis Önü – 06:00 İncirli Ömür Restaurant Önü’nden Tekirdağ – Malkara – Keşan yol güzergahı ile Kaz Dağları’na hareket.Yolda alacağımız kahvaltının ardından hareketle ilk olarak Kaz Dağları milli parkına ulaşıyoruz. Kısa bir yürüyüşün ardından Zeus Altarını  görüyoruz, Zeus Altarı gezimiz sonrası Dünyada oksijen oranın en yüksek olduğu ikinci yer olan Yeşilyurt Köyü’ne hareket ediyoruz. Köyde serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz. Yeşilyurt Köyü gezimiz sonrasında otelimize hareket ediyoruz konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN : ALTINOLUK - AKÇAY
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün boyunca deniz, kum ve güneş keyfi. Akşam yemeğimiz sonrasında Akçay merkeze hareket, serbest zaman ve güzel Ege dondurmasının tadına bakma fırsatı sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

3.GÜN : ALTINOLUK - İSTANBUL
Sabah alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz, zeytin ve yağı hakkında bilgi alıyoruz tadına bakıyoruz ve alışveriş imkânı buluyoruz.  Burada vereceğimiz molamızın ardından Tekirdağ üzerinden İstanbul’a hareket, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka ATHENA TOUR organizasyonunda buluşmak üzere mutlu yüzlerle ayrılıyoruz.

1 Kişi : 1.790 TL ( İki Kişilik Odada Kişi Başı )
 

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER:
2 Gece Altınoluk'ta Otelde Yarım Pansiyon konaklama
Otelde 2 Sabah Kahvaltısı, 2 akşam yemeği
Gelibolu - Çanakkale - Gelibolu Feribot Ücreti
Gidiş-Dönüş Ulaşım
Programda yazan çevre turları
Seyahat Sağlık Sigortası
Prof. Rehberlik Hizmetleri

TURA DAHİL OLMAYANLAR:
Tüm Öğle Yemekleri
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Otelde alınan extralar

ÖNEMLİ NOTLAR:
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

top