www.athenatour.com

Hakkımızda   |  Ana Sayfa İletişim  

         Tatili Değil
                   Hayalinizi Yaşayın...

BEYPAZARI & MUDURNU
GÖYNÜK & SÜNNETGÖL

22 - 23 Mart / 12 - 13 Nisan 2014 ( 1 Gece – 2 Gün )

1.GÜN : 
Sabah saat 08.00 da İncirli Boyner, 08:30 Pangaltı ofis önü, 09:00 Kadıköy Evlendirme dairesi önüden hareket. Adapazarı – Bolu yol güzergahını takiben Osmanlı Mimarisinin tümüyle koruduğu ve günümüze kadar gelen Beypazarı’na varış. Şehri en güzel görebileceğimiz nokta olan Hıdırlık Tepesi’ne çıkış. Kurşunlu Camii, İncirli Camii ziyaretleri sonrası Yöresel yemekler ile ünlü Restaurantımızda Öğle Yemeği molası. Gümüşculer Çarşısı’ndaki Telkari Takılarını, zanaatkarları, Alaattin Sokağı gezileri, Beypazarı Evleri, Halkevi Gezileri, Beypazarı Kurusu aldıktan sonra Bolu’ya hareket. Akşam saatlerinde Bolu merkezde bulunan otelimize yerleşme akşam yemeği eğlence ve konaklama.

2.GÜN : 
Sabah kahvaltı sonrası cennet güzellikleri ile ünlü Sünnet Göl’e hareket. Çevre gezisi ve serbest  zaman sonrası. Mudurnu’ya hareket. Kentsel Sit Alanı ilan edilen İpekyolu üzerinde bulunan Mudurnu’yu geziyoruz. Ahşap Saat Kulesi, Armutçular Konağı, Demirciler Çarşısı, Yıldırım Beyazıt Camii,Mudurnu Evleri,Sepetçiler ve Küfeciler gezileri sonrası Göynuk’e hareket. Öğle yemeği molası sonrası Göynük’e varış. Kentsel sit alanı ilan edilen diğer bir bölge Göynük gezisi Akşemsettin Türbesi, Süleyman Paşa Camii gezileri sonrası, Alışveriş imkanı sonrası İstanbul’a hareket. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turun sona ermesi.

1 Kişi : 199 TL
( 37 TL x 6 TAKSİT
Bonus, Maximum, Word Card )

Dünyanın Her Yerine

UÇAK BİLETİ

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER:
* Gidiş – Dönüş Ulaşım
* Bolu’da 1 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama
* Programda yazılı olan tüm çevre gezileri
* İkramlar
* Otobüste Sabah Kahvaltı İkramı Dahildir.

TURA DAHİL OLMAYANLAR:
* Tüm öğle yemekleri ve yemekler esnsındaki içecekler, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Hariçtir.


ÖNEMLİ NOTLAR:
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.


 

TURSAB Belge No: 4984
Ergenekon Cad. Muratoğlu Çarşısı No: 41 K.2 D.90 Pangaltı / İstanbul
Tel: 0212 296 93 47 / 296 93 48 Fax: 0212 296 93 08